Фільтр1
Вибрати за параметрами
Тип поверхні
Виберіть
Колір
Виберіть
Призначення
Виберіть
Приміщення
для вулиці
Країна
Виберіть
Бренд
Виберіть
Фактура
Виберіть
Стійкість до температур
Виберіть
Акція
Товщина
Виберіть

Цей вид будівельного матеріалу був отриманий в результаті змішування кількох природних копалин, які в результаті пресування та подальшого випалу при температурі понад 1200 градусів цельсію, з'єдналися між собою та утворили новий вид плитки. Основними відмінними характеристиками перед іншими керамічними виробами можна назвати: низьке водопоглинання, високий опір механічним, фізичним та хімічним факторам впливу, висока міцність, невелика товщина (3-6мм) та великі розміри (120х120см, 160х120см тощо).

Види керамогранітної плитки

Щоб правильно вибрати облицювальний матеріал для виконання якісного ремонту, необхідно розуміти і трохи розумітися, які бувають різновиди плитки з керамограніту. Ці базові знання допоможуть вам зробити правильний вибір, тому що не всі вироби підійдуть для обробки ванної, кухні, коридору, бару, кафе або інших місць/зон.

Основні принципи класифікації, на які може ділитися керамогранітна плитка, зводяться до трьох напрямків:

  1. поверхня плитки
  2. обробка кромки (краю)
  3. структури плитки.

Розглянемо кожне з них окремо, щоб ви мали загальне уявлення, де і який вид плитки краще застосовувати у будівництві чи масштабних проектах. Напевно, ви неодноразово в описі виробів бачили такі позначення як: Lappato, Glass, Matt і.д. Що це означає?

  • матова поверхня - тьмяна і трохи шорстка, схожа на оксамит керамогранітна плитка. Вона залишається недоторканою після випалу, тому має більш доступну вартість над ринком. З плюсів: витримує великі навантаження, стійкіша до стирання, підвищує протиковзкий коефіцієнт, не відображає світло, не видно бруд і розлучення, витримує перепади температур та вологість. Відмінно підходить для комерційних проектів, для місць, де велика кількість людей або підвищена вологість (балкони, тераси, фасади, басейни, душові).
  • полірована - виходить шляхом шліфування, щоб почала блищати. При цьому колір стає більш насиченим/ глибоким, а природне або штучне світло добре відображатиметься і візуально збільшуватиме приміщення. З мінусів: через порушення початкової структури знижується зносостійкість та збільшується відсоток водопоглинання. Виглядає такий виріб шикарно, але вимагає спеціального догляду. Для покриття підлоги практично не придатна, оскільки потрапляння рідини робить її неймовірно слизькою. В ідеалі підійде для облицювання фасадів чи стін.
  • напівполірована або лапатована (різні виробники можуть використовувати одне з цих позначень) - керамогранітна плитка при такій обробці не до повного блиску шліфується, а на поверхні залишаються необроблені ділянки. Це надає реалістичності виробам, дизайн яких імітує натуральні матеріали: каміння, мармур, деревину. Більш зносостійкі, ніж поліровані матеріали, так що можна використовувати як в домашніх умовах, так і для громадських проектів.
  • сатинована – виходить завдяки нанесенню мінеральних солей на поверхню перед початком випалу. У результаті це надає плитці м'якого блиску і бархатистої поверхні. Додатковий шар, нанесений під час технологічного процесу, додає стійкість від забруднень, підвищує антиковзкі властивості. а також зносостійкість.
  • структурована чи фактурна – виходить за рахунок використання прес-форм. Але не думайте, що така поверхня має особливий протиковзкий ефект - це помилка.

Купити плитку з керамограніту, а також всі необхідні додаткові суміші чи клеї завжди можна у нашому інтернет-магазині ABC Ceramica. Крім зовнішнього вигляду, який в першу чергу впадає в око, оздоблювальний матеріал ділиться за видом обробки кромки:

  1. технічний – після випалу не обробляється. Підходить для обробки цехів, вулиць, місць з великим потоком людей, тому що має високий коефіцієнт міцності.
  2. ректифікований/ обрізний - краї обрізаються, щоб надати чіткого розміру. При укладанні утворюється суцільна поверхня підлогового або настінного покриття без видимих ​​швів. Це дуже схоже на ремонт із використанням натуральних матеріалів.

І останнім пунктом, але не менш важливим, вважається розподіл керамогранітної продукції за її структурою:

  • пофарбований у масі - часто фігурує цей опис, але не завжди зрозуміло, що це. Пояснимо: під час змішування або пресування всіх складових до складу додають барвник, щоб рівномірно розподілити колір по всій товщині плитки. У такий спосіб зазвичай отримують моноколорні (однотонні) плити або з безладними вкрапленнями.
  • частково або поверхнево забарвлений - верхня частина забарвлена ​​лише на 3мм. На міцність ніяк не впливає, а ось ціна доступніша.
  • глазурований/ смальтований - перед випалом плити покривають глазур'ю, що в результаті надає їм більш привабливого вигляду. При цьому підвищуються технічні характеристики: зменшується пористість та вологопоглинання, збільшується міцність. З мінусів: не рекомендується використовувати як покриття для підлоги.

У нашому магазині купити керамогранітну плитку найпростіше, тому що у нас представлений величезний асортимент різноманітних колекцій, які можуть складатися з різних типів керамограніту. Тому вам не доведеться підшукувати серії для покриття для підлоги окремо від серій для настінного або для декору. Звернувшись до наших спеціалістів, ви не будете витрачати час на прорахунок необхідної кількості товару для ваших проектів та зможете заощадити свій час.

Основні характеристики керамогранітної плитки

Протягом багатьох років будівельники, дизайнери та архітектори створювали шедеври з матеріалів, які багаторазово поступаються своїми характеристиками керамограніту. Тому, віддавши перевагу цьому матеріалу, ви однозначно залишитеся у виграші, тому що він має:

  • мінімальне водопоглинання (менше 0,01%) та високу морозостійкість (не розширюється, не тріскається при зниженні температури нижче “0” градусів),
  • високу ударну міцність,
  • міцність на злам,
  • стійкість до дії хімічних речовин,

А також зберігає свій колір незалежно від впливу сонячного світла або випадання опадів, і може мати антиковзну поверхню в залежності від технології виробництва.

Як вибрати керамограніт?

Все залежить від ваших завдань та цілей. Якщо, наприклад, вам потрібно зробити ремонт у маленькій ванній кімнаті, то для стінок підійде світла полірована плитка, а для підлоги краще купувати темнішу і матову. Якщо ви хочете облаштувати хол, кухню, офіс або інше приміщення з виділенням певних зон, то варто звернути увагу на колекції, які мають елементи декору в своїй серії. У будь-якому випадку, щоб ви не шукали, плитку керамогранітну можна купити за адресою: Україна, Київ, вул. Заболотного 3 або замовити через наш інтернет магазин. Наші експерти підкажуть, на що звернути увагу та запропонувати розглянути найоптимальніші варіанти, що підходять для реалізації ваших проектів.

Чому варто купувати керамограніт у нас?

Для когось достатньо однієї причини, для когось - більше, але експерти, які воліють отримувати якісний товар за максимально короткі терміни, завжди звертаються до нас. Архітектори, дизайнери, виконроби, будівельники та інші верстви населення обрали ABC Ceramica, тому що у нас крім плитки та сантехніки є суміші, клеї та інші необхідні матеріали. Ми співпрацюємо із заводами та безпосередньо поставляємо плитку замовнику. У нас є різні способи оплати товарів, швидка доставка по Україні, професійна консультація експертів, допомога в прорахунку та багато іншого.