Беручи в роботу проект по комплектації об’єкта ми стикаємося з питанням :
« Яке покриття для підлоги пропонувати?»
І це дійсно важливо, бо покриттів для підлоги багато – керамічна плитка та керамоганіт, ламінат, ковролін, вінілове покриття, гумова плитка, паркетна дошка та паркет. Всі вони мають свої плюси та мінуси і можуть бути використані під ту чи іншу задачу.
Підемо від простого та розберемо на прикладі, як саме відбувається процес підбору покриття.
За приклад візьмемо офісно-виробничі приміщення (це дозволить найширше розкрити тему). Отже,
Офісно-виробничі приміщення, як правило, діляться на блоки:
Виробництво
Склад готової продукції
Офіс
Почнемо з офісу.
В-першу чергу нам потрібно дізнатись, який саме функціонал він буде виконувати – це просто декілька кімнат де будуть сидіти логісти, бухгалтерія та менеджери чи це буде офіс, як «обличчя» компанії, з ресепшен, залами для переговорів та прийому делегацій, кабінетами керівництва і т.д.
З першим варіантом все доволі просто. Зазвичай справа закінчується на самому простому керамограніті, ковроліні або ламінаті. Тут єдине на що слід зауважити – зносостійкість покриття
(для офісів краще обирати 33 і вище клас для ламінату та 4-5й для плитки).
В другому варіанті складніше. Адже для таких приміщень і бюджети багато-багато більші і варіантів покриття для пропозиції теж багато.
Зона ресепшн, місця з найбільшими навантаженнями (прохідністю), санвузли – кращим варіантом буде керамограніт. Цей матеріал має високу зносостійкість, стійкий до забруднень, легко миється. На даний момент керамограніт здатен імітувати будь-які матеріали – камінь, мармур, дерево, бетон, метал, тому Ви зможете підібрати необхідний дизайн.
Для підбору керамограніта потрібно враховувати наступне:
Зносостійкість – для офісів краще 4-5й клас
Опір ковзанню – краще від 10-го і вище
Матове покриття – в офісі воно значно безпечніше за глянсове, хоча і має не такий яскравий вигляд